Как да се предпазим от вируси?

• miha
  • Topic Author
  • Любопитко
More
26 Окт 2017 21:08 #1 от miha
miha created the topic: Как да се предпазим от вируси?
Стана студено и веднага се разболях. Много искам да подсиля имунната си система и да не съм толкова кекава. Дайте съвети какво да правя, за да не се разболявам толкова често.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

More
28 Окт 2017 23:14 #2 от Vasilec
Здравословно хранене и здрав секс. :) Шегувам се и кондиционни тренировки - това е моята формула.

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.

• д-р Георгиев
  • Посетител
04 Ное 2017 09:30 - 05 Ное 2017 20:44 #3 от д-р Георгиев
И аз моето мнение да изкажа: говори се постоянно за всякакви хомеопатични и сходни средства, а за ваксините или лошо или нищо. За щастие или не, сезонните ваксини са единствената доказано средство за превенция от грип и някои други вируси.
zdravbadi.com/zdravosloven-jivot/profila...rotivogripni-vaksini
Last edit: 05 Ное 2017 20:44 от д-р Георгиев.

More
16 Ян 2020 17:16 #4 от DNP
С правилни натурални добавки и суперхрани като тези на https://kolastra.eu/aquasource-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d1%83%d0%ba%d1%82%d0%b8/АкваСорс . Супер лесен и здравословен начин.

More
15 Май 2020 19:05 #5 от sofi22
Хора много паника настана покрай тоя коронавирус. Според мен нещата ще се оправят. Спазвайте социалната дистанция и така вероятно всички ще минем през заразата непокътнати след време. Иначе като цяло спорта е супер метод за раздвижване на тялото. Това вдига тонуса и повишава имунните сили на организма да се бори с такива гадости.
Щастието е другият ключ!

Създадено с Kunena форум