Креатин

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
24 Ян 2020 17:55 #1 от plamkoji
plamkoji COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Креатин
Здравейте, занимавам се с активно със спорт, но досега не съм приемал сериозно хранителни добавки. От време на време пия единични дози протеин или протеинова вафла и до там. Мисля да започна да приемам добавки като главно протеин и креатин и витамини. Харесал съм си витамини и протеин, но още се чудя какъв да е креатина, защото не е само един вид. Според вас какъв креатин да си избера за покачване на чиста мускулна маса.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

24 Ян 2020 23:53 #2 от cyberpunk00
Креатин
Привет, много е хубаво, че се занимаваш със спорт! Преди време и аз тренирах активно като теб, но след като се ожених намалих спортуването и съм се отдал на време със семейството. Докато спортувах приемах healthstore.bg/controlled-labs-green-magnitude-835-g като е креатинова матрица подходяща в период на покачване на сила и чиста мускулна маса. Много добре се чувстваше приема. Можеш да пробваш креатина и ти!

27 Ян 2020 22:30 #3 от plamkoji
Креатин
Благодаря за препоръката колега. Опитах въпросния продукт и останах много доволен от него. Усетих прилив на енергия и се чувствах доста по-добре по време и след тренировката.

15 Май 2020 19:00 #4 от sofi22
Креатин
Пробвай също от хранителни добавки Now те са като цяло качествени и предлагат широк асортимент. Поръчвала съм и доставят бързо нещата. Сигурна съм, че има Креатин под някаква форма там.

Създадено с Kunena форум