Уеб сайт

• sofi22
  • sofi22's Avatar Topic Author
  • Знаещ
More
14 Дек 2019 09:26 #1 от sofi22
sofi22 created the topic: Уеб сайт
Здравейте! С една приятелка уж на майтам започнахме а то взе че се разви доста добре. Имаме кетъринг фирма, в която всеки ден постъпват поръчки. Все още обаче и двете си работи на работа от 9 до 5. Малко трудно ги съчетаваме. Искаме да напуснем работа и да си развиваме фирмата. Мислим да си направим сайтче и да работим по рекламирането и из интернет. Не сме много запознати с този процес и много бихме се радвали ако ни дадете някой съвет :) Благодаря! Хубав ден!

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

More
14 Дек 2019 19:37 - 14 Дек 2019 19:38 #2 от desiivanova
Уеб сайт
Добър вечер! Като цяло много добре сте се ориентирали! Отначало ще ви е малко кофти като напуснете работното място, хората ще ви критикуват, но повярвай ми, после ще си заслужава! Като цяло, първата стъпка мисля че е да си направите сайт, а след това да го рекламирате из социалните мрежи. За направата на сайта ако имате познат програмист можете да го помолите или пък да си платите :) Има много варианти. После идва хостинга на сайта. За щастие в superhosting промо код Galinov007 ви дава 10% отстъпка. Мисля че ще ви свършат супер работа! Късмет с новото начинание! :)
Last edit: 14 Дек 2019 19:38 от desiivanova.

• sofi22
  • sofi22's Avatar Topic Author
  • Знаещ
More
20 Дек 2019 07:42 #3 от sofi22
Уеб сайт
Много ти благодаря! И кога и той помогна :)

Създадено с Kunena форум