Забележка

The forum is in read only mode.

Корекция на зрението

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
07 Май 2017 16:41 #1 от ilieva
ilieva COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Корекция на зрението
Късогледа съм от 13 годишна възраст. Мразя да нося очила и не се харесвам с тях. Майка ми се опитва да ме убеди, че ми приличат. Знам, че последните години дори е модерно да носиш очила. Някои приятелки си купуваха без диоптър, но аз съм получила комплекс от моите, тъй като когато ях малка, децата ми се подиграваха и не искам да ги нося повече. Консултирах се с офтамолог кога мога да си направя лазерна операция на зрението. Вече съм достигнала подходящата възраст. Понеже тези операции са скъпи около 2000 лева, от няколко години се опитвам да спестя пари, но все изникват "дупки за запълване" и спестяванията ми се стопяват. Бихте ли ме посъветвали какво да предприема, кой е най-лесният начин да намеря нужната сума? Дали фирмите, които отпускат кредити, биха ми отпуснали такава сума?
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
07 Май 2017 18:11 #2 от Vasilec
Корекция на зрението
Потребителски кредит, но за целта трябва да докажеш доход - за твое добро е да ги върнеш парите. Дотогава носи лещи :)

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
08 Май 2017 17:26 #3 от sofi22
Корекция на зрението
Най-лесно ще е с бърз кредит. Аз съм теглила два пъти бърз кредит от www.easycredit.bg/ . Бях много притеснена дали ще мога да ги връщам навреме. Лишавах се от някои неща в продължение на няколко месеца, но все пак ги върнах.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
26 Май 2017 16:54 #4 от ilieva
Корекция на зрението
Ще обмисля и двата варианта. Благодаря ви за помощта. :)
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
14 Юни 2017 15:34 #5 от pepimili
Корекция на зрението
Страхотна тема, следя я с интерес, защото много искам да си направя такава корекция. Ползвала съм доста пъти услугите на www.ferratum.bg/ и не съм имала проблеми, защото условията са много ясни и няма неприятни изненади!

Истинското великодушие е когато се прощава неблагодарността. stativi.bg/
Създадено с Kunena форум