Забележка

The forum is in read only mode.

Трябват ми мнения за хладилници Либхер

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
03 Юли 2016 17:29 #1 от snowball
snowball COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Трябват ми мнения за хладилници Либхер
Както се разбира от заглавието - трябват ми мнения за хладилници Либхер и конкретно за комбинираните модели. Трябва ми модел с фризер, но не знам дали те имат био фреш системата за плодове и зеленчуци. Тъй като точно тази система е причината да се насоча към Либхер ми е важно да я има.

Като модели ми харесват тези двата: technika.bg/product/8539/hladilnik-s-fri...iebherr-cn-4003.html и този www.technomarket.bg/hladilnitzi/liebherr-cp-3523-09036579 но не знам защо този от клас А++ е по-евтин от по-ниския клас? Проблемът е, че и при двата не виждам био фреш, а пък не са от евтините модели. Ако трябва да дам 2000-2500лв няма да мога да си го позволя, а не ми се взема на изплащане.
Дайте съвет и мнения за хладилниците на тази марка.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
23 Фев 2017 18:40 #2 от miha
Трябват ми мнения за хладилници Либхер
Задължително ли трябва да е Либхер? Виж този www.home-max.bg/hladilnik-s-gorna-kamera...ung-rt-38fdaadsp-eo/ ,според мен е доста добър и цената му е приемлива. Иначе и двете марки не са лоши, така че какъвто и да вземеш, няма да сбъркаш.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
26 Фев 2017 10:26 #3 от sofi22
Трябват ми мнения за хладилници Либхер
Аз лично не държа толкова на марката, стига да ми хареса и го взимам.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
14 Юни 2017 15:37 #4 от pepimili
Трябват ми мнения за хладилници Либхер
Много съм доволна от Либхер, защото имат много добро разположение на вътрешната част. От техник знам, че е по-добре камерата да е долу, защото се използва по-рядко.

Истинското великодушие е когато се прощава неблагодарността. stativi.bg/
Създадено с Kunena форум