Забележка

The forum is in read only mode.

Хрема след топла напитка

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
07 Ян 2010 16:10 #1 от Kiril
Kiril COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Хрема след топла напитка
Въпросът ми може би звучи малко глупав, но напоследък забелязвам, че след като пия топла напитка, в носа ми се появява течност по-скоро бистра, която след като отстраня - сещате се как, повече не се появява и това всеки път след сутришното ми кафе. Кажете това нормално ли е, защото от време на време се притеснявам да нямам някъв синузит или нещо такова, винаги рано сутрин?
  • tsetso
  • tsetso's Avatar
  • Посетител
07 Ян 2010 19:07 #2 от tsetso
Re: Хрема след топла напитка
Въпросът ти хич не е тъп и аз съм се чудил защо се получава така. Но...
Не се притеснявай, в рамките на нормалното е - и аз съм така.
  • Здравко
  • Здравко's Avatar
  • Посетител
09 Ян 2010 13:54 #3 от Здравко
Re: Хрема след топла напитка
Здравейте Кирил,
Получава се в резултат на повишена слъзна секреция от парите на топлата на напитка, а сълзите се отичат през слъзния канал в носната кухина и поради тази причина се появява воднистия секрет. Така че не се безпокой, ако се появява секрет в носа само след консумацията на топла напитка. Всичко е в кръга на нормата.
  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
  • Посетител
28 Юли 2010 18:10 #4 от Anonymous
Re: Хрема след топла напитка
Създадено с Kunena форум