Забележка

The forum is in read only mode.

Настинка след отит

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
09 Ное 2014 18:16 #1 от inikolovv
inikolovv COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Настинка след отит
Привет, проблема ми започна преди 3 седмици когато настинах и постепенно спрях да чувам.Отидох на УНГ и ме пратиха във болница .Лежах 5 дни за гнойно възпаление на средното ухо.Пробиха ми тъпанчетата за да източат гнойта.След като излязох ми казаха да не мокря ушите и да се пазя да не настивам но за лош късмет настинах и сега отново чувам по слабо с едното ухо .Може ли да ми дадете съвет дали е от настинката или отита се връща дайте каквато и да е информация ще съм ви благодарен .
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
10 Ное 2014 17:08 - 10 Ное 2014 17:08 #2 от tsetso
Настинка след отит
Възможно е, да се касае за рецидив. Ако още не сте го направили, по-добре се консултирайте със специалист по УНГ да проведе отоскопия, за да се отхвърли.

Административен профил.
Last edit: 10 Ное 2014 17:08 от tsetso.
COM_KUNENA_THANKYOU: inikolovv
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
10 Ное 2014 23:19 #3 от inikolovv
Настинка след отит
А какво представлява тази отоскопия .
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
11 Ное 2014 20:59 #4 от Vasilec
Настинка след отит
Рутинен оглед на тъпанчевата мембрана и външното ухо.

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.
COM_KUNENA_THANKYOU: inikolovv
Създадено с Kunena форум