- Мнения: 10
- Thank you received: 0
Забележка
The forum is in read only mode.
Влошен външен отит ?
- An7on4o
-
COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
- COM_KUNENA_OFFLINE
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_LESS
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
05 Юли 2011 14:13 #1
от An7on4o
An7on4o COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Влошен външен отит ?
Здравйте,пиша ви отново защото мисля,че проблемът ми се влоши.ухото ми беше заглъханло и ме болеше и когато ви писах ми казахте,че смятате,че е външен отит.Минаха 3 дни и продължава да ме боли,болката е по-силна,дори когато дъвча ме боли,напипвам нещо като топченце под ухото.Oт снощи започна да тече някакъв секрет.Влошен отит ли е ? или си е нормално състояние при външния отит...имам проблем с ходенето на лекар,т.като съм в САЩ и нямам осигуровка и ще бъде адски скъпо.Можете ли да ми кажете някакво лечение или обезателно трябва да се отиде на доктор,ако е влошен отит ?
- Здравко
-
- Посетител
05 Юли 2011 14:28 #2
от Здравко
Re: Влошен външен отит ?
Определено не е нормално състояние, по-добре посети лекар. Не можах да разбера къде е топчето, но щом изтича гной от ухото, възможно е състоянието да се е усложнило.
- An7on4o
-
COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
- COM_KUNENA_OFFLINE
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_LESS
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
- Мнения: 10
- Thank you received: 0
05 Юли 2011 14:31 #3
от An7on4o
Re: Влошен външен отит ?
точно под ухото,в областта на лимфните възли е..нещо като топченце е на допир.
- Здравко
-
- Посетител
05 Юли 2011 14:36 #4
от Здравко
Re: Влошен външен отит ?
Трябва да го види специалист по УНГ, вероятно "топченцето" в действителност е лимфен възел, подут поради инфекция. За съжаление можем само да гадаем, по-добре да го види лекар.
- An7on4o
-
COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
- COM_KUNENA_OFFLINE
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_LESS
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
- Мнения: 10
- Thank you received: 0
- iliya iliev
-
- COM_KUNENA_OFFLINE
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_LESS
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
- Мнения: 9
- Thank you received: 0
- tsetso
-
- Посетител
07 Юли 2011 16:04 #7
от tsetso
Re: Влошен външен отит ?
Това беше най-нелогичното заключение... Навлизаме някъде в дебрите на алтернативната медицина и чародейството.
- iliya iliev
-
- COM_KUNENA_OFFLINE
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_LESS
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
- Мнения: 9
- Thank you received: 0
07 Юли 2011 19:08 #8
от iliya iliev
Re: Влошен външен отит ?
По целия свят хората Използват Алтернативата във Всичко ---Само в България лие забранено.
Обеснявам-Възпаленията и Инфекциите наи напред се изявяват в Бъбреците които Природата е моделирала във същата форма ивъв Ушите . Явно няма кои да МИСЛИ.
Обеснявам-Възпаленията и Инфекциите наи напред се изявяват в Бъбреците които Природата е моделирала във същата форма ивъв Ушите . Явно няма кои да МИСЛИ.