Забележка

The forum is in read only mode.

Болка в ухото

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
03 Юли 2011 14:21 #1 от An7on4o
An7on4o COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Болка в ухото
Здравейте.
На 18 години съм и явно имам проблем с едното ухо.Преди 1 седмица ми беше заглъхнало и ме болеше отново,но се оправи.Незнам защо става така.Работя като спасител в САЩ,но не вярвам да е от водата-досега съм нямал такъв проблем.Като се наведа ме боли,като дъвча-също леко ме наболява.Като си "надуя бузите" ако мога така да се изразя се чува странно пукане,все едно има хартия или нещо такова.Моля за помощ!
  • д-р Георгиев
  • д-р Георгиев's Avatar
  • Посетител
03 Юли 2011 14:40 #2 от д-р Георгиев
Re: Болка в ухото
Най-вероятно се касае за възпаление на външния слухов канал (външен отит) - всички симптоми за това говорят. Възпалението в повечето случаи протича банално и рядко има усложнения, така че няма място за притеснение. Все пак трябва да се избягва досега на вода с ухото за определено време. За повече информация: Външен отит
Ако оплакванията не преминат в рамките на няколко дни, най-добре се консултирайте със специалист по УНГ.
  • Здравко
  • Здравко's Avatar
  • Посетител
03 Юли 2011 19:53 #3 от Здравко
Re: Болка в ухото
Стой далеч от водата поне за една седмица.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
04 Юли 2011 07:34 #4 от An7on4o
Re: Болка в ухото
Благодаря ви!
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
15 Мар 2013 22:06 - 15 Мар 2013 22:08 #5 от SICILIQ
Болка в ухото
здравейте.искам да попитам за дъщеря ми ,която два дни след махането на трета сливица отново е с кашлица и хрема-опасно ли е това в предвит незарасналата рана от операцията.Също от дълго време се оплаква от болки в у6ите а като сме ходили на преглед казват ,4е вси4ко е наред
Last edit: 15 Мар 2013 22:08 от SICILIQ.
Модератори: д-р Георгиев
Създадено с Kunena форум