- Мнения: 1
- Thank you received: 0
Забележка
The forum is in read only mode.
Привет
- Стефка Парашкевова
-
COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
- COM_KUNENA_OFFLINE
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_LESS
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
19 Мар 2016 19:46 #1
от Стефка Парашкевова
Стефка Парашкевова COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Привет
Здравейте,от няколко дни не се чувствам комфортно.В гърлото ми е попаднало нещо което не мога да разбера какво е и много ме дразни.Дишам спокойно не ме боли гърло,но преглъщам трудно като ,че ли имам нещо като топка.Една вечер в съня си се закашлих много жестоко и оттогава нещо стана.Когато преглъщам ми е трудно.