Забележка

The forum is in read only mode.

Сърцебиене

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
08 Дек 2011 13:31 #11 от svet
Отговор: Сърцебиене
здравейте, случайно попаднах в този форум , понеже се интересувам от лекарството Конкор 5мг
Имам същия проблем като вашия сърцебиене и ниско кръвно. Диагнозата ми е синусова тахикардия и ми назначиха това лекарство. Правих всевъзможни изследвания включително холтер но всичко и нормално. . Пия ги вече 1 месец 2 пъти по половинка , започнах да ги намалявам но сърцебиенето и бодежите в гърдите ми се възвърнаха. Вие имате ли болка в гърдите и как се чувствате с лекарството и без него, чудя се дали да го спирам или да продължа да ги пия, Личния ми лекар ме посъветва да ги пия още няколко месеца.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
22 Фев 2012 20:16 #12 от Коди Мартин
Отговор: Сърцебиене
Здравей svet!
Мама има тахикардия,и си пие лекарствата постоянно.Това е от дълги години насам.Което не означава и ти да ги пиеш постоянно,но според мен послушай лекаря си и ги пий още няколко месеца,а ако не се оправи,съвет с кардиолог! :)

"За учения, който е живял с вярата си в силата
на разума, историята завършва като лош сън. Той е изкачил планини от невежество,
вече всеки миг ще покори най-високия...
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
24 Фев 2012 08:02 #13 от polyto88
Отговор: Сърцебиене
zdraveite parvoto mi sarcebiene be6e predi polovin godina ,sega go imam vseki den ,pri vsqko stavane,pri fizi4eski deistviq mi se uskorqva postoqnno.sega vzimam procoralan za namalqvane na pulsa no do momenta ne vjdam podobreniq.praveni sa mi vsi4ki izsledvaniq i sa mi dobri, neznam prosto na kakvo se dalji
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
24 Фев 2012 08:05 #14 от polyto88
Отговор: Сърцебиене
a spored vas dali sas takova sarcebiene moje da se izkara edna bremennost :)
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
24 Фев 2012 09:39 #15 от Vasilec
Отговор: Сърцебиене
До момента ходили ли сте на лекар, какви изследвания са ви направили, има ли нещо притеснително? От кой и защо ви е назначен Прокоралан? Трябва да ни разясните максимално много подробности, за да се опитаме да дадем компетентен съвет.

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.
  • Здравко
  • Здравко's Avatar
  • Посетител
24 Фев 2012 09:40 #16 от Здравко
Отговор: Сърцебиене
Полито, моля пишете на кирилица!
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
24 Фев 2012 10:27 #17 от polyto88
Отговор: Сърцебиене
ne moga da si namerq programa za kirilitsa .......ami da praveni sa mi izsledvaniq za 6itovidna jleja,sled tova ekokardio,kardiogrami nqkolko,holter 24 horas i na holtera mi kazaha 4e imam malko uskoren puls...i mi predpisa kardiologo prokoralam npiq go ot edna sedmica no ne mi pomaga 4ak tolkova.pri vsqko po rqzko dvigenie ili kogato 4ista trqbva da si po4ivam ,mnogo 4esto ina4e use6tam kak 6te mi izhvrakne sarceto.kazaha mi 4e moje da e na nervna po4va
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
26 Фев 2012 10:35 #18 от Petyr
Отговор: Сърцебиене
Polito88, в случай, че всички изследвания са в норма и смятате, че може да се дължи "на нервна основа", е добре да се консултирате с психиатър.

Горд студент по медицина.
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
26 Фев 2012 11:08 #19 от Коди Мартин
Отговор: Сърцебиене

Ето този сайт ще ви е полезен,за кирилизиране! :)

"За учения, който е живял с вярата си в силата
на разума, историята завършва като лош сън. Той е изкачил планини от невежество,
вече всеки миг ще покори най-високия...
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
15 Сеп 2012 22:08 - 15 Сеп 2012 22:51 #20 от Erika78
Отговор: Сърцебиене
вчера ходих на лекар УНГ казах че едната ми сливица ме дразни нещо че преди това съм ходила при личната лекарка ипри дзуг специал.УНГ и ми са казали че нищо ми няма но аз имам гадно усещане на сливицата ми .С едно поглеждане ми каза че имам танзолит попита ме дали съм отпаднала отговорих да,болки в ставите и костите -да ,сърцебиене иматели -вземам конкор за подтискане на сърцебиенето ,под очите подутина иматели-да .Останах шашната всички тези симптоми ми ги каза с един преглед на сливиците.От 15г. ходя по кардиолози ендокринолози ипри личната лекарка ивсе слушам нищо ти няма пииси конкора.А др Бачийски ми каза немога да разбера да имаш 220 удара вмин. и нито един лекар данети изследва сливиците.Та дори др Чанголов който е спец.УНГ
Започнах лечение ,но след всичко което прочетох за танзолита си мисля че ако миго бяха открили преди15г.нямаше да ги имам всички тези проблеми.Боледувам много рядко ако не броим конкора който вземам но с едната сливица винаги съм имала проблем.Аз съм си мислила чи в сливицата ми влиза храна и усещането е за чуждо тяло .А то било бактерии вътре в сливицата тия бактерии с кръвта се разнасят по цялото тяло и оттам всички проблеми с сърцето костите ставите умората лошия дъх в устата ......и т.н.Ще ги махна твърдо съм решила но трябва да намеря добри специалисти като др Бачийски Ако някой има като моите оплаквания нека си изследва сливиците само с кръв и уринна не става.Мойте бяха 6+така викаше др Вангелова първа поликлиника гр.Хасково нищо ти няма на сливиците толкова си млада какви са тези болки в костите и ставите и все се оплакваш че си уморена ами много работиш какво е това по 10часа на ден ще си почиваш повече и ще видиш че ще се оправиш да но бактериите с почивка не се лекуват така ще и кажа като ида в кабинета омръзнами да слушам нищо ти няма.
Last edit: 15 Сеп 2012 22:51 от Erika78.
Създадено с Kunena форум